czwartek, 30 marca, 2023

Bierzemy sprawy w swoje ręce

Odkręcamy pandemię strachu

Debata lekarzy na temat pandemii

24 października 2020 r. dziennikarz telewizji wRealu24, Marcin Rola na żywo poprowadził pierwszą tego typu debatę w Polsce na temat obecnej sytuacji. Wypowiedziało się wielu lekarzy i  specjalistów z całego świata: 

dr Elke de Klerk  – lekarka rodzinna, Holandia

dr Natalia Prego Cancelo, lekarka rodzinna, Stowarzyszenie Lekarzy dla Prawdy, Hiszpania

dr Gaston Cornu Labat lekarz, chirurg, wykładowca, autor, USA/Hiszpania 

Daria Szmelter, Niemcy, Ruch Querdenken (Myślenie krytyczne) 

Angelo Giorgianni, Włochy, sędzia, rzecznik Światowej Organizacji Życia, prezes Organizacji L’Eretico w towarzystwie m.in. Piotra Jawornika Wiceprezesa StopNop oraz dziennikarza włoskiego i tłumaczy. 

Na samym początku goście odnieśli się do Międzynarodowego Marszu Wolności jaki się odbył w Warszawie tego dnia. Zauważyli wiele prowokacji policyjnych. Sędzia obiecał, że zostaną powołani niezależni obserwatorzy, którzy ocenią przebieg protestów w różnych krajach i w razie potrzeby zbiorą dowody, kto odpowiada za agresję. Inicjatywa jest taka, że jednego, ustalonego dnia ma się odbyć pokojowa ogólnoświatowa manifestacja: 31 grudnia 2020 r. Manifesty muszą trwać!

PONIŻEJ SKRÓT NAJWAŻNIEJSZYCH WYPOWIEDZI

„Jak Państwo oceniacie to co się dzieje na świecie, czym jest wirus, kto stoi za pandemią?” (0h:21min)

Dr Gaston: (0h:22min) Nie widzimy żadnego śmiertelnego wirusa, nie został on w ogóle wyizolowany. Kto za tym stoi? Trzeba zapytać, kim są właściciele mediów, skoro kampania była jedna, ogólnoświatowa? Czym jest wirus?  Nagle w całej populacji pojawił się zespół objawów, które zostały do tego wirusa przypisane i nazwane covid-em. Patogen miał być bardzo śmiertelny.

WHO ogłosiło pandemię oraz zaleciło stosowanie konkretnych protokołów leczniczych. Ale odważni włoscy lekarze nie posłuchali i zrobili coś wbrew zarządzeniom WHO, a mianowicie zaczęli robić autopsję (WHO zalecało kremację zwłok). Okazało się, że istnieje zespół objawów przy źle dobranych protokołach medycznych. Zauważono również związek między początkiem wystąpienia objawów a szczepieniami na grypę, jakie te osoby przyjęły kilka tygodni wcześniej.

Dr Klerk: (0h:32min) „Słyszałam, że niedawno we Włoszech wirus został wyizolowany, ale ja jeszcze nie widziałam publikacji. To co wiemy na pewno: istnieje zespół objawów, ale tak naprawdę szukamy samego wirusa.

Daria Szmelter: (53min:40s) W Niemczech też były zalecenia, aby nie przeprowadzać autopsji. Pierwszym miastem, którym się zbuntował był Hamburg. Pod koniec kwietnia nasz jeden lekarz zajmujący się sekcjami oznajmił, że ani jedna osoba nie zmarła na Covid-19. 

Dziennikarz: Czy istnieje jakieś lekarstwo, skoro wirus ciągle mutuje?” 

Dr Klerk: (0h:40min) Koronawirus istnieje już od setek lat, bardzo szybko mutuje. Zrobienie szczepionki jest praktycznie niemożliwe. Generalnie używa się zewnętrznej warstwy wirusa. Teraz chcą zrobić tak naprawdę eksperyment. To jest szczepionka RNA i mechanizm jej działania jest zupełnie inny. Ona ma modyfikować genom. Jeśli się prowadzi takie działania na dużej populacji ludzi to trzeba uzyskać ich pozwolenie. Przesłanie z mojej strony: Nie musimy się bać wirusa. Nie potrzebujemy szczepionki. A już na pewno nie przymusowej szczepionki.

Dziennikarz: (0h:42min) Czyli wirus nie jest groźny? Czemu media nas straszą? 

Dr Klerk: Istnieje ruch w mediach, który nakręca lęk. Ja klinicznie nie widzę  niebezpieczeństwa. Zgadzam się jedynie z tym, że wirus może być niebezpieczny dla osób starszych, dla już bardzo chorych, dla osób które są w izolacji, bez perspektyw i bez odpowiednich leków. Lęk pojawia się już w momencie przeprowadzenia testów. 

Dziennikarz: Czym są testy PCR, co wykrywają? Czym jest Sars-Cov-2?

Dr Klerk – Test PCR nie wykrywa żywego wirusa i nie udowadnia infekcji. Jest bardzo niewłaściwy.

Dr Cancero: (0h:45) Testy PCR nie są wiarygodne. Nie pokazują czy ktoś jest zarażony, czy jest chory, czy ma jakąkolwiek inną infekcję. Nie powinny być używane, ponieważ nie są do tego przeznaczone. 

Dziennikarz: Po co zatem używamy testu PCR?

Dr Cancero: Tak naprawdę nie wiadomo… On wykrywa wszelkie wirusy z rodziny Sars, do których należy wiele różnych koronawirusów. (0h:51) W wielkich miastach, gdzie uruchomiono sieć 5 G, zauważono nasilenie się objawów. Czekamy na wyniki badań. Może silne pole elektromagnetyczne wpływa na rozszerzenie się komórek w płucach i powoduje większą zapadalność na choroby płuc, m.in. na SarsCov2? Tego jeszcze nie wiemy…

A. Giorgani: (0h:55min) To nie jest stan epidemii, tylko stan zagrożenia demokracji. Eksperyment socjalny zbrodniarzy od Nowego Porządku Świata. 

Dziennikarz: Co ma Pan dokładnie na myśli?

A. Giorgani – Zebrałem informacje z 32 państw świata. Wszędzie popełniano te same błędy przy okazji walki z koronawirusem (w Lombardii, Piemont, we Francji, Niemczech, reszta świata). Wszyscy, wszędzie zastosowali zalecenia WHO. Te same błędy terapeutyczne i lecznicze. Mówią, że nie ma stosownego leku na SarsCov2. Każdą osobę zarażoną koronawirusem mamy traktować jak niebezpieczną i izolować. WHO zaleciło kremację, jako jedyne słuszne rozwiązanie, a autopsje zostały zakazane. Lekarze zrzeszeni w Stowarzyszeniu L’Eretico zaczęli wbrew temu przeprowadzać swoje badania. Okazało się, że bezpośrednim powodem śmierci była tak zwana tromboembolia, czyli płucna zatorowość, która wywołała zgon po podłączeniu pacjenta od respirator. Nie wolno było używać respiratora! / (Tu w komentarzu po debatą jest ważny dopisek od czytelnika: „trombosi” po włosku oznacza zakrzepicę, tłumacz to przeoczył, a to można leczyć!)/

Lekarze zostali wprowadzeni w jakiś projekt kryminalny. Nie zdawali sobie z tego sprawy. Chcemy pokazać światu PRAWDĘ. To nienormalne, że nagle przestały się liczyć inne choroby. Mylnie miesza się pojęcia zachorowanie i zakażenie. Nieporozumieniem jest nazywanie osoby bezobjawowej, osobą chorą. Nie uważamy, że koronawirus nie istnieje, bo istnieje – tak jak wiele innych wirusów. Kłamstwem jest mówienie, że nie ma lekarstwa. Jako alternatywa dla WHO powstała Światowa Ochrona Życia. Do tej pory udało się zrzeszyć 50 lekarzy, 50 naukowców. Chcemy odkryć prawdę i opracować prawidłowe, skuteczne protokoły, które będą leczyć pacjentów, a nie pogarszać ich stan zdrowia. 

Dziennikarz – (1h:05min)  Podsumujmy co już wiemy.

Dr Gaston – (1h:07) Zespół objawów jest prawdziwy. Przyczyn  może być wiele: sam wirus, reakcja poszczepienna, efekt pola 5 G, złe leczenie lub brak leczenia. Tego na 100% nie wiemy. Wiemy, że media głównego nurtu i rządy wielu krajów cenzurują, ośmieszają i nie udostępniają informacji na temat skutecznych leków. Jest wiele sposobów leczenia, ale ja wskażę dwa: hydroksychlorochina i roztwór tlenku chloru.

To uratowało życie dziesiątkom tysięcy ludzi w Ameryce Łacińskiej. Po zastosowaniu roztworu tlenku chloru w ciągu 24-48 pacjenci mogli wrócić do domu! Sposób jest tani, łatwo dostępny i bezpieczny, ale jego działanie jest niewiarygodnie ośmieszane. (…) Tlenek chloru jest zatwierdzony jako środek leczniczy w Boliwii, która jest bardzo ubogim krajem, o ograniczonym dostępie do opieki medycznej. Po podaniu tej substancji, zespół objawów Covid-19 przestał się rozprzestrzeniać. Otwarto gospodarkę, turystykę i to jest przykład odważnego rządu. 

Dziennikarz – (1:16:30) Co powiecie Państwo na temat masek?

Dr GastonMaski są niepotrzebne, niezdrowe, niekonstytucyjne!

Dr Klerk – (1:17:10) maski nie chronią przed wirusem. Uznały to wszystkie agencje zajmujące się zdrowiem w różnych krajach. Mamy zakładać maski, po to, aby zmieniać nasze zachowanie. Szczególnie negatywnie wpływają na dzieci. Dziecięce mózgi nadal się rozwijają. Noszenie masek powoduje wzrost dwutlenku węgla we krwi, zmienia ph krwi. Może dochodzić do wymiotów, do omdleń, może powodować arytmię serca, ataki serca, nawet ostre stany zawałowe. Dodatkowym elementem jest trauma, jaką dzieci przeżywają kiedy nie mają wyboru i muszą założyć maseczkę na twarz, nawet kiedy tego nie chcą. Tak naprawdę jako sieć organizacji chcemy się sprzeciwić temu ruchowi, który jest ruchem faszystowskim i może prowadzić do ludobójstwa… 

Dziennikarz – (1h:21) Mocne słowa… Czyli jak rozumiem te maski są pewnego rodzaju tresurą społeczeństwa? Maski nie chronią nas przed niczym?

Dr Klerk – Jest to według mnie tortura, która zmierza w stronę niewolnictwa. Badania pokazują, że osoby które noszą maski przez cały dzień szybciej się irytują, mają więcej problemów zdrowotnych, częściej mają pozytywny wynik na covid-19 i oczywiste jest to, że mają więcej stanów zapalnych. Jeśli rząd jest wrogi i to co robi zaraża naszemu zdrowiu, wtedy przestaje być naszym rządem i możemy przestać go słuchać.

Dr Cancelo – (1h:26min) przestrzenie między włóknami w materiale maseczki są dużo większe niż sam wirus. Maseczka bardziej szkodzi niż pomaga.

D. Szmelter – niemiecki znany lekarz powiedział, że musielibyśmy założyć na swoją twarz… 200.000 takich masek, aby była skuteczna! Tyle warte są te maseczki. 

Dziennikarz – (1h:28min) porozmawiajmy o lokdown’ach. Czy powinna powstać wg Was jakaś specjalna komisja śledcza? Kto by tam zasiadał? Jak pociągnąć do odpowiedzialności ludzi przez których jest lockdown,  niszczona jest gospodarka i służba zdrowia?  

Sędzia GiorganiArcybiskup Vigano w dniu 7 czerwca* skierował list do Prezydenta Trumpa z zaleceniem, że należy powołać komisję, która pokaże co się tak naprawdę kryje za sprawą wirusa. Nasi lekarze przygotowują odpowiednie dokumenty, które mają być potem wykorzystane do pomocy każdemu z krajów, Jesteśmy do dyspozycji. Chcemy powołać komisje śledczą.

Co do lockdownu… to jest odbieranie naszej wolności, ma na celu zwiększenie poziomu strachu wśród ludzi, zniszczenie gospodarki. Prawo jest szarpane na każdym kroku. Ludzie tracąc pieniądze są zmuszani do zaciągania kredytu. Przypominam, że kiedy Grecy wpadli w kryzys, zmuszono ich, aby dzieła sztuki, ich całe dziedzictwo kulturowe zostało sprzedane wielkim światowym koncernom, które stoją za tym wszystkim. Tak tracimy swoją wolność…

Obywatel Świata to hasło L’Eretico. Wszystkie kraje mają powstać w pokojowej rebelii, bez przemocy. Powinniśmy nieustannie manifestować na ulicach, placach. Musimy odseparować prowokatorów, należy unikać wojny domowej, która jest rozpisana w scenariuszu tego, kto za tym stoi. Rządzący celowo będą podkręcać atmosferę. Nasza organizacja poza celem medycznym chce połączyć prawników, sędziów z całego świata, aby im pomóc przeciwdziałać temu, co się dzieje. Wszelkie wnioski będziemy kierować do Strasburga. Chcemy także powołać nową Norymbergię, aby wszyscy odpowiedzialni za obecną sytuację tam stanęli. Ci ludzie zapomnieli, że każdy zabieg medyczny musi być przeprowadzony za zgodą pacjenta. Tutaj takiej zgody nie ma.  

Dziennikarz – (1h:38min) Sędzia mówi o zjednoczeniu wszystkich środowisk (…) Czy Wy jako lekarze, eksperci myślicie, że to jest w ogóle możliwe? 

Dr Klerk – tak, ale jeszcze nie teraz. Trzeba wykonać dużo pracy. Przepływy informacji zostały bardzo scentralizowane. Wiadomości są „odgórne”. Czyli na szczycie jest Agencja Zdrowia w każdym kraju i informacje przepływają przez szpitale. Kraje są podzielone na strefy bezpieczeństwa, co powoduje, że lekarze ogólni, lekarze rodzinni są wykluczeni, są poza tym przepływem informacji. (1h:47min) Jest ważne, aby powoływać poza parlamentarne komisje, komisje śledcze, które obejmowałyby obie strony sytuacji.

Potrzebna jest osoba neutralna np. prawnik, która zapisywałaby całość posiedzeń, językiem zrozumiałym dla wszystkich. Takie prace są od razu wstępem do procesu Norymberskiego. Kodeks Norymberski nie został ratyfikowany jako prawo w żadnym z krajów, a powinien. Niestety kwestia wojny obywatelskiej jest trudna do uniknięcia. Ludzie są podzieleni na tych, którzy nie chcą przeprowadzać badań, którzy nie mogą, którzy nie rozumieją co się dzieje lub którym na rękę jest obecny zewnętrzny problem. Teraz można zrzucić odpowiedzialność z siebie i zrzucić winę na wirusa. Takie rozproszenie jest bardzo niebezpieczne. 

Dziennikarz – (1h:48) Jest kilkadziesiąt tysięcy widzów mimo że YouTube nas blokuje… Jako lekarze nie boicie się wykluczenia w środowisku?

W Polsce bardzo często lekarze mają zakaz wypowiadania się publicznie. Wielokrotnie próbowałem zapraszać lekarzy do programu, ale mają zakazy. Jeśli już gdzieś lekarze negują pandemię lub wyrażają swoje zdanie to są blokowani, wyrzucani z tzw. palestry lekarskiej.  Jak to u Was wygląda? (dziennikarz)

Dr Gaston – Po czym poznać pioniera? Po tym, że ma strzały w plecach 🙂 Więc jeśli mówisz prawdę: najpierw Cię ignorują, potem Cię krytykują, potem Cię zwalczają, a na końcu się zwycięża… (1h:51min)

Dr Cancelo – Jest strach… Zwiększa się nacisk na nas, na lekarzy. Są duże  obawy, przed mówieniem prawdy. Są szantaże. Nacisk z Izb Lekarskich wzrasta z każdą chwilą. 

Dziennikarz – (1h:54) Co możecie powiedzieć polskim, zastraszonym lekarzom? Jest ich coraz więcej. Zaczynają mówić prawdę. Wy się zrzeszacie w różne stowarzyszenia, nie boicie się. Jak zachęcić lekarzy?

Dr Klerk – (…) teraz jest moment, aby wstać i zacząć stosować środki prawne, odważne i daleko idące. Sądy holenderskie, poza Hagą, nie wydają wyroków w sprawach covid-owych. Twierdzą, że nie mają do tego kompetencji, co jest dziwne i pokazuje, że w tej chwili mamy brak sprawiedliwości. Więc idziemy krok dalej i tę sprawiedliwość stworzymy. (1h:58) Dziennikarz – czyli Pani radzi, aby się nie bać i egzekwować prawa, mówię o naszych zastraszonych lekarzach?

Dr Klerk – Jeśli ktoś nie chce mówić prawdy w mediach, to dla niego rozwiązaniem jest wejście na drogę prawną. Również dla szefów agencji zdrowia, taka sytuacja jest trudna. Przez tak długi czas okłamywali wszystkich na bardzo wysokim poziomie: nas, media, sądy, więc oni nie przestaną kłamać. Z takiego wysokiego poziomu zdrady, trudno się wycofać. Musimy być mądrzy i sprytni. Musimy trzymać się razem. 

Dr Gastonmoje przesłanie do polskich kolegów. Nasz zawód jest święty. Nawet jeśli trzymamy głowę nisko i podporządkowujemy się systemowi to wiemy jaka jest prawda. Naszym świętym obowiązkiem wobec ludzkości jest mówienie prawdy i wykonywanie naszej misji. Niektórym jest to obojętne, ale większości zależy. Większość zna prawdę, a ona nas wyzwoli. 

Dr Cancero – mój apel do wszystkich lekarzy, nie tylko polskich. Przypomnijmy sobie, do czego zostaliśmy powołani. Dlaczego ukończyliśmy studia i dlaczego zostaliśmy lekarzami. Mamy pomagać ludziom, a nie im szkodzić. Każdy z nas powinien zrobić rachunek sumienia i zacząć działać zgodnie z przysięgą, z prawdą. 

Daria Szmelter – zachęcam, aby być odważnym i mówić prawdę. Jeśli nadal będziemy badać testem PCR zdrowych ludzi, ta pandemia nigdy się nie skończy. Dr Christian Drosten znany wirusolog z Niemiec powiedział, że test nie jest w stanie wykryć żadnej infekcji, tylko cząstki RNA i nie pokazuje, że człowiek jest chory. Chciałabym jeszcze coś dodać… Nasz ruch z Niemiec zorganizował wielkie protesty w Berlinie 29 sierpnia br. Zebrało się ponad pół miliona ludzi z różnych krajów. Ten ruch chce się teraz połączyć z Polską. Na ostatniej manifestacji w Warszawie nawiązałam pewne kontakty i znaleźliśmy wspólną datę : 28 listopada. Manifestacja ma się odbyć w Szczecinie. Mamy plan B: gdyby Nam zamknięto granice, spotkamy się na granicy. Jeszcze to ogłosimy. Wyobraźmy sobie, jaki to będzie historyczny znak. Polska i Niemcy się łączą. Zapraszam wszystkich 🙂

(2h:06min) Sędzia Giorgani – chciałem jeszcze powiedzieć, że oprócz tego co ustaliła Norymberga, co jest niepodważalne, są też Prawa Człowieka, karta praw obywatelskich, konstytucje poszczególnych krajów. Jest dużo innych form prawnych, które zostały ustalone dla wolności człowieka. Człowiek ma nie tylko prawo do leczenia, ale prawo do tego, aby te sposoby leczenia dawały mu pełne zdrowie. Nie mogą powodować, że człowiek jest permanentnie chory i jest stałym klientem apteki. (…) Chodzi o to, aby się połączyć w jedność. Jako narody musimy stworzyć piramidę, od podstaw, nie od szczytu. Każdy kraj musi mieć swojego rzecznika, który będzie mówił jako głos swojego narodu. Nie może pochodzić od żadnej partii politycznej. Porzućmy egoizmy i własne interesy, bo robimy to dla naszej wolności, dla dobra naszych dzieci i dla wszystkich przyszłych pokoleń. 

(2:16) Piotr Jawornikmam na koniec apel do dwóch grup, do naszych służb.

Po pierwsze, lekarze. Jako stowarzyszenie możemy zorganizować spotkania z różnymi specjalistami z całego świata, ale to od Was wszystko zależy. To Wy lekarze musicie wyjść z inicjatywą utworzenia pozaparlamentarnej komisji, tak jak to się dzieje w innych krajach.  Nie opieramy się fake newsach. Lekarze wyciągają do Was dłoń. Usiądźcie z tymi ludźmi do stołu i porozmawiajcie! Wy też jesteście dziadkami, rodzicami, zróbcie to dla dobra wszystkich. Zacznijcie współpracować. Proszę Was. Pokażcie ludziom prawdę. 

Drugie moje przesłanie jest do Policji i Wojska. Dzisiejszy protest pokazał to, że nadszedł czas, abyście wybrali po czyjej stronie jesteście. Po stronie narodu, który nie idzie na ulicę po to, aby bić się z Wami. Słuchajcie, my jesteśmy rodzicami, mamy dzieci w domu, mamy pracę. Tracimy własny czas i pieniądze, przyjeżdżamy, aby upominać się o wolność. Za każdym razem przypominamy ludziom, że Wy jesteście po to, aby ochraniać te protesty i marsze.

Dzisiaj pokazaliście, że niestety musimy nie tylko bać się scenarzystów nowego porządku świata, ale również Was? Proszę Was, mam nadzieję, że jesteście ludźmi świadomymi tego co się dzieje… wielu z Was mówi to w prywatnych rozmowach, że zdajecie sobie sprawę z tego co się dzieje obecnie na świecie. To nie dotyczy żadnej partii politycznej. To samo dzieje się, w każdym kraju na świecie. Zróbcie rachunek sumienia. Za kim chcecie stanąć? Wyciągnijcie wnioski z tego co się dzisiaj stało w Warszawie…