czwartek, 30 marca, 2023

Bierzemy sprawy w swoje ręce

Odkręcamy pandemię strachu

Dr Mariano Amici: Poważne niebezpieczeństwo szczepionek genowych

Poważne niebezpieczeństwo szczepionek genowych przeciwko Covid-19

Środki do tej pory podjęte (w walce z wirusem Sars-Cov-2, przyp. tłum.) są częścią strategii mającej na celu sprawienie, aby szczepionka była postrzegana jako zbawienie dla ludzkości.

Jaka jest zaleta uogólnionej szczepionki przeciwko chorobie, której śmiertelność jest bliska 0,05%? To masowe szczepienie nie jest konieczne. Ponadto ryzyko związane ze szczepieniem może przeważać nad korzyściami. Najbardziej niepokojące jest to, że wiele krajów, w tym Włochy, twierdzi, że są gotowe do szczepień w nadchodzących tygodniach, podczas gdy prace nad rozwojem i oceną tych produktów, a także ich skuteczności i nieszkodliwości zostały znacząco przyspieszone. A ich bezpieczeństwo, jak do tej pory nie zostało publicznie potwierdzone.

Szczepionki, czy produkty inżynierii genetycznej?

Mieliśmy łatwy dostęp jedynie do tych informacji, które pochodziły mniej lub bardziej pośrednio od rzeczników prasowych producentów szczepionek, co sprawiło, że ich notowania na giełdach astronomicznie wzrosły! Najgorsze jest to, że pierwsze oferowane nam „szczepionki” nie są szczepionkami, ale produktami terapii genowej.

Będziemy aplikować poprzez zastrzyk kwasy nukleinowe, które spowodują, że nasze własne komórki będą wytwarzać części wirusa. Absolutnie nie znamy konsekwencji tego zastrzyku, ponieważ jest to pierwszy tego typu zastrzyk u ludzi. A co, jeśli komórki niektórych „zaszczepionych” wytwarzają zbyt wiele elementów wirusowych, powodując niekontrolowane reakcje w naszym organizmie?

Pierwsze terapie genowe będą dotyczyły RNA, ale są projekty z DNA. Zwykle w naszych komórkach wiadomość jest wysyłana z DNA do RNA, ale w pewnych okolicznościach jest odwrotnie. Zwłaszcza, że nasze ludzkie komórki zawierają tak zwane „endogenne” retrowirusy zintegrowane z DNA naszych chromosomów od początków naszego istnienia na tej planecie.

 

 

Te „udomowione” retrowirusy, które nas zamieszkują, są generalnie nieszkodliwe (w przeciwieństwie do HIV, na przykład retrowirusa AIDS), ale mogą wytwarzać enzym, odwrotną transkryptazę, zdolną do transkrypcji wstecznej, z RNA do DNA. Tak więc RNA obce dla naszego ciała i podane we wstrzyknięciu mogłoby kodować DNA, tak samo jak obce, które może następnie zintegrować się z naszymi chromosomami. Istnieje zatem realne ryzyko trwałej transformacji naszych genów.

Ludzkie GMO

Istnieje również możliwość, poprzez modyfikację kwasów nukleinowych komórek jajowych lub nasienia, przekazania tych modyfikacji genetycznych naszym dzieciom. Ludzie, którzy promują te terapie genowe, fałszywie nazywane „szczepionkami” są uczniami diabła. Traktują Włochów oraz innych obywateli świata, jak króliki doświadczalne. Nie chcemy stać się GMO (organizmami modyfikowanymi genetycznie), takimi jak pomidory czy transgeniczna kukurydza. Pracownik medyczny jednej z firm farmaceutycznych powiedział kilka dni temu, że liczy na efekt ochrony osobistej, ale nie należy zbytnio liczyć na wpływ szczepienia na transmisję wirusa, a tym samym na dynamikę epidemii.

To zakamuflowany przekaz, że nie chodzi o szczepionkę. Wstyd. Jestem jeszcze bardziej przerażony, ponieważ w zasadzie nie jestem przeciwny szczepionkom, ale twierdzę, że są szczepionki i „szczepionki”, a przed ich zastosowaniem należy zawsze rozważyć wszystkie za i przeciw. Musimy poinformować jak najwięcej ludzi o tym szczególnie zatrważającym przestępczym zamyśle!

Ludwik Pasteur zapewne przewraca się w grobie. Nauka, etyka lekarska, a przede wszystkim zdrowy rozsądek muszą w końcu przejąć kontrolę.

Mariano Amici, lekarz

Źródło: www.marianoamici.com/la-grave-pericolosita-dei-vaccini-genici-contro-il-covid