czwartek, 30 marca, 2023

Bierzemy sprawy w swoje ręce

Odkręcamy pandemię strachu

STOLIK WOLNOŚCI IV – GDYNIA 28.11.2020 – Andrzejkowy!

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny Stolik Wolności. Spotykamy się ponownie w Gdyni na plaży koło placu zabaw 😉

PRZYJDŹCIE TŁUMNIE!

Kilka kwestii organizacyjnych:

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA

Naszą misją jest odkłamywanie medialnej propagandy, mamy dość kłamstw i zastraszania nas wszystkich. Chcemy uświadomić ludziom, że nie musimy żyć w ciągłym strachu, a decyzje o ograniczaniu naszej wolności są absurdalne i bezprawne. Nie zgadzamy się na blokowanie gospodarki, analizujemy fakty, nie poddajemy się terrorowi zarządzania strachem.

Edukujemy każdego, kto zechce z nami porozmawiać. Chcemy aby nasza inicjatywa zainspirowała ludzi w całej Polsce do podobnych działań. Musimy się spotykać w realnym świecie i działać w jednym celu.

Takie spotkania dają mega pozytywną energie do działania, co jest zbawienne w dzisiejszych przesiąkniętych strachem czasach. Musimy otaczać się ludźmi, którzy wierzą, że możemy poprzez konkretne działanie realnie wpłynąć na obecną sytuację.

Bo dokładnie tak jest, możemy i to zrobimy!

JEDZENIE

Każdy, kto chce się dołączyć do Stolika może zamówić sobie jedzenie z ulubionej knajpki. Przynosimy również najróżniejsze przekąski. Nie mamy przygotowanego menu, obiadek jest spontaniczny. Co na nim będzie zależy od tego, co wspólnie przyniesiemy i zamówimy 😃

Nie przynosimy paluszków, bo mamy ich mnóstwo. Ograniczmy plastik. Jak ktoś przyniesie ciasteczka, to poprosimy także jakąś miseczkę:)

MIEJSCA SIEDZĄCE

Stoły i kilkanaście foteli zapewniamy my 🙂

KULTURA

Zachowujemy się kulturalnie, nie skandujemy haseł przeciwko jakiejkolwiek partii politycznej – jesteśmy mądrymi ludźmi otwartymi na świat. Nie dajemy się sprowokować ludziom, którzy nas nie rozumieją, staramy się do nich dotrzeć zachowując spokój.

OPRAWA GRAFICZNA

Zachęcamy, aby każdy przyniósł transparenty, mile widziane treści wolnościowe, bez akcentów politycznych.

PRZEMÓWIENIA

Jeśli chcesz powiedzieć kilka słów podczas naszego stolika, skontaktuj się z nami wcześniej poprzez e-mail lub wiadomość na FB.

DOBROWOLNE WSPARCIE

Działamy na własną rękę, nie mamy sponsorów a to, co robimy płynie prosto z serducha. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy.

GADŻETY

Na Stoliku będą dostępne przypinki i naklejki na samochód. Za „co łaska” – na kolejne jeszcze bardziej ciekawe „propagandowe” przedmioty. Pokaż mniej

Link do wydarzenia na FB