czwartek, 30 marca, 2023

Bierzemy sprawy w swoje ręce

Odkręcamy pandemię strachu

UWAGA WAŻNE – LIST OTWARTY

Ważna informacja! Poprzednie apele lekarzy i naukowców nie przyniosły oczekwianego rezultatu, dlatego tym razem zadano bardzo ważne i proste pytania, na które musimy otrzymać odpowiedzi. Chodzi o nasze zdrowie i życie!
List otwarty podpisali m.in:
  • dr hab. W. Julian Korab-Karpowicz, prof. UO, Przewodniczący „Wolne Wybory”
  • dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny i Podsekretarz Stanu w MZ
  • prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski

oraz wielu innych lekarzy i naukowców. Każdy może dołączyć i złożyć swój podpis. Szczególnie lekarze i specjaliści! Udostępniajcie! Nagłaśniajcie!

Zadano trzy pytania do Ministra Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności szczepień na SARS-CoV-2  

„Jeżeli konkluzje wynikające z odpowiedzi na te pytania prowadzą do wniosku, że szczepienia są nieskuteczne wobec nowych mutacji, ponadto są niebezpieczne bowiem mogą prowadzić do penetracji bariery krew-mózg (Pfizer, Moderna) oraz do zakrzepów (AstraZeneca, Johnson&Johnson) i innych powikłań, a jedynie narażają nasz kraj na niepotrzebne koszty, wówczas żądamy natychmiastowego zatrzymania promocji masowych szczepień preparatami o charakterze eksperymentalnym oraz polecamy zastosowanie metod walki z COVID-19 jakie zostały zaproponowane w drugim i trzecim Apelu naukowców i lekarzy. Zdecydowanie sprzeciwiamy się planom szczepień ozdrowieńców, ludzi młodych
i zdrowych oraz dzieci, gdyż w świetle powyżej zacytowanych badań, szczepienia tych osób nie mają uzasadnienia naukowego i mogą zaszkodzić ich zdrowiu” (fragment)
TREŚĆ LISTU OTWARTEGO ORAZ PETYCJA DO PODPISANIA: KLIK